Kullanım Şartları

Bu kullanım şartları Furkan Dergisi ile etkileşimde bulunan diğer şahıslarla aramızdaki ilişkinin tabi olduğu hizmet koşullarımızdır. furkandergisi.com sayfalarını ziyaret ederek ve ürünlerini kullanarak aşağıdaki bildirimi kabul etmiş sayılırsınız. 

İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşma Furkan Dergisi, sizden formlar yoluyla elde ettiği bilgileri asla üçüncü partilerle paylaşmaz. Eposta adreslerinizi, isim ve cep telefon bilgilerinizi pazarlamaz ve bunlar üzerinden bir ticari gelir elde etmez.

Emniyet Furkan Dergisi'nin emniyetli kalmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız, ancak bunu yine de garanti edemeyiz. Furkan Dergisi'nin güvenli kalması için kullanıcılarımızın da uyması gereken şartlar vardır. Bunlar sırasıyla şöyledir: 

Otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da Furkan Dergisi'ne bu şekilde erişmeyeceksiniz.
Sisteme Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyeceksiniz.
Başka birisine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birisinin hesabına erişmeyeceksiniz.
Furkan Dergisi'ni yasadışı, aldatıcı, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanmayacaksınız.
Furkan Dergisi'nin düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak, yavaşlatacak ya da görünümü olumsuz etkileyecek hizmet engelleme saldırısı [DoS] veya sayfa oluşturma işlevine ya da diğer Furkan Dergisi işlevlerine müdahale etmek gibi eylemlerde bulunmayacaksınız.
Başka birine bu ilkelerimizin ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.

Kayıt ve Hesap Güvenliği İletişim bilgilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlamakla yükümlüsünüz.
Şifrenizi paylaşmamalı, başkalarının sizin hesabınıza erişmesine izin vermemeli veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye düşürecek başka eylemlerde bulunmamalısınız.
Hesabınızı kimseye transfer edemezsiniz. 

Abone olduğunuz ürünler Abone olduğunuz ürünlerin tüm kopya hakkı furkandergisi.com'a aittir. Bu yayınları indirerek elde etmeniz o yayının kopya hakkını size vermez.
Bu yayınların tamamının ya da bir kısmının kopyalarının çıkarılması, farklı bir sunucuya yüklenerek dağıtılması, link verilerek paylaşılması, satışının yapılması yasaktır.
Bu yayınların sahip oldukları uzantının değiştirilmesi ve farklı bir uzantıyla yapılacak işlemlerde aynı kurallara tabidir.

Diğer Detaylar Bu koşullarda size haber etmeksizin değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu koşullara, üye girişi yapmaksızın furkandergisi.com sayfalarından erişmeniz ve güncel şartları gözden geçirmeniz her zaman mümkündür. Her şartta, kullanım süresince güncel şartlardan sorumlusunuz.

Fesih Dilediğimiz zaman üyeliğinizi feshetme, size ait olduğunu bildirmeden ip engelleme ya da hesap bloklama hakkımız saklıdır. 

İhtilaflar İhtilaf halinde yetkili merci, İstanbul mahkemeleridir.